'); ?>16 / Grudzień / 2005Po wizycie w Meksyku na początku nowego roku, Paradise Lost wystąpi dwudziestego ósmego stycznia w Londynie. Według nieoficjalnych źródeł trwają rozmowy odnośnie organizacji kilku koncertów w Stanach Zjednoczonych. A na naszej stronie, jak pewnie już zauważyliście, ruszył zapowiadany wcześniej konkurs dotyczący historii i twórczości Paradise Lost. Nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć Wam udanych odpowiedzi na pytania i przede wszystkim dobrej zabawy !
30 / Listopad / 2005W dziale Media pojawiły się dwie kolejne relacje z tegorocznej trasy koncertowej. Relacje zawierają opis tego co działo się w Hamburgu i Sofii.
Informujemy, że już na początku przyszłego tygodnia na naszej stronie ruszy konkurs związany z historią i twórczością Paradise Lost. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na forum Hallowed Land.
15 / Listopad / 2005Dzisiaj wreszcie, po wielu zmianach ostatecznego terminu, w Stanach Zjednoczonych powinien ukazać się album "Paradise Lost". Niedawno ukazała się wersja brytyjska tego wydawnictwa, na którym dodatkowo znalazły się dwa, bonusowe utwory z singla Forever After: Let Me Drown i A Side You'll Never Know.
Na naszej stronie, w dziale Galeria, znalazły się dwa linki pochodzące z rosyjskich stron internetowych Moonlight i Darkside, na których można oglądać zdjęcia z koncertu Paradise Lost, który odbył się 30-ego września, bieżącego roku w Moskwie oraz jeden link należący do ukraińskiego portalu muzycznego, gdzie zamieszczono zdjęcia z koncertu w Kijowie ( 17.09.2005 ).
20 / Październik / 2005W dziale MEDIA pojawiła się wreszcie relacja Tomasza Wojciechowskiego, który opisuje swoje wrażenia z koncertu, który odbył się na początku września w Holandii. Kilka fotek z tej imprezy znajdziecie w dziale GALERIA.
Z małym poślizgiem informujemy, że ostatnie koncerty Paradise Lost ( Kijów, Moskwa, St. Petersburg, Bukareszt, Sofia ) odbyły się już bez Grega Mackintosha. Jak wiadomo, na początku tego roku, Greg przeszedł ciężką operację ślepej kiszki i wbrew zakazom lekarzy postanowił grać z zespołem na tegorocznej trasie promującej album Paradise Lost. Trasa na szczęście dobiegła już końca, a Greg poddany zostanie kolejnej operacji. Oby wszystko zakończyło się pomyślnie ! Znany jest już termin rozpoczęcia drugiej trasy, tym razem poświęconej krajom z poza Europy. Na początku przyszłego roku Paradise Lost zagra pierwsze trzy koncerty w Meksyku ( 12.01. Monterrey, 13.01. San Luis Potosi, 14.01. Mexico City ).
03 / Wrzesień / 2005Wreszcie jest ! Po dwóch latach istnienia Paradise Lost Page, strona doczekała się swojej nowej szaty graficznej. Jak widać powstała ona z myślą o jubileuszowym, dziesiątym już albumie zespołu. Praktycznie każdy dział został zmodyfikowany i wzbogacony o nowe materiały. Mamy nadzieję że będziecie usatysfakcjonowani ! Wkrótce na stronie pojawi się, zapowiadany już wcześniej wywiad z amerykańskiego Decibel oraz dwa wywiady z ostatniego magazynu Pure Metal. Na razie skany z tych czasopism możecie oglądać w dziale Galeria > Prasa. Wszelkie uwagi dotyczące strony prosimy kierować na nasze forum Hallowed Land. Pozdrówka dla wszystkich maniax, Long Life Paradise Lost !

PS. Szczególne podziękowania dla: Hamlett'a, Treasure i Tomka Wojciechowskiego oraz całej ekipy z forum.